אדריכל וילות

היינו רוצים לנסח את זה טיפה פחות דרמטית, אבל זה פשוט בלתי אפשרי – האדריכל המלווה את שלבי התכנון הראשוניים של הבית, הוא כנראה איש המקצוע החשוב ביותר בפרויקט שלכם. אדריכל הוא איש המקצוע שקובע איך ייראה הבית שלכם. אנשי המקצוע שיגיעו אחריו פשוט יבנו על פני השטח את מה שהוא בנה על הנייר, אבל הם עדיין יבנו הכל על פי התכנית שהוא בנה ובתהליך של תכנון וילה זאת סיבה מספיק טובה לבחור אדריכל סופר מקצועי שמתמחה ספציפית בתחום של אדריכלות וילות. אז האם יש דבר כזה בכלל אדריכל וילות יוקרה ומהם הפרמטרים שעל פיהם נכון לבחור אותו? על כך תוכלו לקרוא ממש כאן בשורות הבאות.

למידע נוסף לחצו כאן

 

האם יש דבר כזה אדריכל וילות?

התשובה היא בהחלט כן. אמנם לא מדובר בתחום לימודים רשמי, אבל בהחלט מדובר בתחום התמחות שבו בוחרים בדרך כלל אדריכלים מובילים. התמחות זאת נדרשת לא רק בגלל האתגרים הייחודיים הנובעים מגודל המבנה והמורכבות שלו, אלא גם ובעיקר מהסטנדרטים להם מצפה הלקוח. אדריכל וילות יוקרה יכיר למשל הרבה יותר טוב את הסטנדרטים של שטח חדרי הווילה, את הסטנדרטים של שטח החצר, של הריצוף, של החיפוי ואפילו של מערכת האינסטלציה, החשמל והתקשורת ברחבי הווילה. תכנון וילות יוקרה מחייב היכרות מעמיקה עם פתרונות התכנון, הבנייה והחומרים שבאמצעותם ניתן ליצור את הסטנדרטים הראויים לווילה יוקרתית וההיכרות הזאת דורשת רמה גבוהה של התמחות, בה אוחז בדרך כלל אדריכל וילות.

תכנון וילות יוקרה     אדריכלות וילה

על מה חשוב להקפיד בבחירת אדריכל?

ובכן, התמחות בתחום הספציפי של אדריכלות וילות יוקרה הוא פרמטר חשוב שאתם רוצים לוודא, אבל זה לא מסתיים שם. תהליך התכנון האדריכלי ולבטח התהליך של תכנון וילות, הוא תהליך שחייב להתבצע במעורבות משולבת של האדריכל והלקוח. אתם, הלקוחות, חייבים להרגיש נינוחים להציף כל רעיון, כל בעיה, כל סוגיה וכל שאלה והאדריכל חייב להרגיש נינוח לעשות בדיוק את אותו דבר ובנוסף לכך גם לבלום אתכם כשצריך ולנתב אתכם לכיוונים חדשים כמתחייב מהשיקולים המקצועיים שלו. רמה מקצועית והתמחות הוא פרמטר חשוב ולצדו אתם רוצים לוודא גם את הכימיה האישית שלכם מול האדריכל, את היכולת שלכם לתקשר איתו, לקבל את דבריו מתוך כבוד והערכה מקצועיים ולדעת בכל רגע נתון שכל השיקולים שלו הם שיקולים מקצועיים שמכוונים להשיג עבורכם את הטוב ביותר בתהליך המורכב של תכנון וילות.

ניר סבן הוא מעצב פנים מוביל, בעל מוניטין רב בתחום הספציפי של תכנון וילות יוקרה. לאורך שנות פעילותו, רכש סבן ניסיון מקצועי רב מאוד בתכנון של מבני יוקרה, וילות רחבות ידיים ובתי פאר, כולם בסטנדרטים הגבוהים ביותר שניתן לדמיין ובכל סגנונות העיצוב הקיימים בעולם עיצוב הפנים. אם אתם זקוקים למעצב סופר מקצועי שילווה אתכם בשלבי התכנון של הווילה שלכם, התקשרו עוד היום למשרדו של ניר סבן בטלפון 054-2044444.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *