תכנון בית פרטי מפלס אחד

אחרי שנים של התלבטות, המתנה וגיוס הון, הגעתם לשלב בו אתם כבר יכולים להכריז על יציאה לדרך עם בניית בית פרטי קומה אחת שיהיה בית החלומות שלכם? הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות הוא לגייס אדריכל שיבנה עבורכם תוכנית בית פרטי מפלס אחד ומהר מאוד אתם תגלו שיש לא מעט אדריכלים שיכולים להיות מועמדים לגיטימיים למשימה. ובכל זאת, תכנון בית פרטי מפלס אחד, על אף שהוא נחשב לתכנון שכיח, דורש ידע והיכרות עם התחום הרחב יותר של תכנון בתים פרטיים ודורש גם ניסיון התמודדות עם האתגר של "דחיסת" כל הבית בקומה אחת וזה לא כזה פשוט.

למידע נוסף לחצו כאן

 

תכנון של בתים קומה אחת – לא כזה פשוט

ההעדפה של בית פרטי בקומה אחת ללא מדרגות היא העדפה מאוד שכיחה בקרב בעלי בתים פרטיים ואפשר בהחלט לומר שכל בעל בית כזה יעדיף את האופציה הזאת על פני אופציית הקומות, ובתנאי שעומד לרשותו שטח הקרקע הנדרש לשם כך. במקרים רבים, הבחירה לבצע תכנון בית פרטי קומה אחת היא החלטה שמתקבלת על אף מגבלת שטח הקרקע וכאן נכנס אתגר לא פשוט של דחיסת בית פרטי שתי קומות לתוך קומה אחת במסגרת שטח כולל שהוא מצומצם יותר מן הרצוי. אתגר זה, כפי שתגלו בתהליך של בניית תוכנית בית קומה אחת, מלווה כל מקרה של תכנון בית פרטי קומה אחת, גם כאשר עומד לרשותכם השטח הדרוש לשם כך.

תוכניות בתים פרטיים קומה אחת

בית פרטי קומה אחת

זה מתחיל בפרטים הקטנים וזה חייב לקבל מענה

הבעיות בבניית תוכניות בתים פרטיים קומה אחת, מתחילות דווקא כאשר עוסקים בפרטים הקטנים כמו כיוון פתיחת חדר הדלת, מיקום החלון, מיקום האסלה בחדר האמבטיה וכדומה. פתאום מגלים שהאפשרויות הן רבות יותר ולעיתים חסר מ"ר אחד לחדר כדי לשנות את כל התמונה. אלא שהבחירה מראש לבצע תכנון בית פרטי מפלס אחד ולא שניים מכתיבה עבודת תכנון "על הקצה" כשלרוב אפילו את המ"ר הבודד החסר לא ניתן "לגייס" משום מקור אחר. במצבים האלה, חשוב מאוד הניסיון של האדריכל או המעצב בבנייה של תוכניות בית פרטי קומה אחת וההיכרות שלו עם הפתרונות האפשריים לאתגרים הקטנים והמתסכלים האלה.

ניר סבן הוא בדיוק מעצב הפנים שיכול לפתור לכם את כל אתגרי התכנון של בתים קומה אחת. לסבן ניסיון רב בתכנון בתים פרטיים בעלי קומה אחת, שתי קומות ושלוש קומות ולאורך שנים של ניסיון, התמודד סבן עם שלל אתגרים מקצועיים, שבסופו של דבר הפכו להזדמנות שפתחה פתח לפרץ של יצירתיות ופתרונות חכמים אותם המשיך לסגל ולפתח סבן בעצמו. רוצים לשמוע עוד? התקשרו עוד היום לטלפון 054-2044444 לקביעת פגישת היכרות חמימה ונעימה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *