וילה היא לא רק מילה שבאה לתאר את גודל הבית, אלא גם ובעיקר את הסטנדרטים העיצוביים של הבית, הן בתוך חלל הפנים שלו והן במרחב החיצוני שלו. אם אתם עוברים כעת תהליך של עיצוב פנים וילה קיימת או עיצוב וילה בתהליך בנייה, אתם רוצים לצדכם איש מקצוע בעל התמחות ספציפית בתחום של עיצוב וילות ולא בגלל שלמעצב כזה יש בהכרח ידע מקצועי רב יותר מאשר למעצבי פנים אחרים, אלא בגלל הסטנדרטים אליהם מורגל מעצב כזה, סטנדרטים שפשוט אינם מיושמים בדירות מיינסטרים אבל חייבים להיות מיושמים אצלכם.

 

מדוע נדרשת וילה לסטנדרטים גבוהים של עיצוב?

ובכן, אחת הבעיות המשמעותיות ביותר שאפשר לזהות אצל בעלי וילות היא, שהם כולם נהנים מאוד מהעובדה שיש להם כעת בית גדול, אך לא יודעים להתמודד עם האתגר של עיצוב בית כל כך גדול. ישנן וילות רבות שסובלות מתחושה שהיא לא פחות מריקנות, חלל גדול וריק, מוקף בקירות, באופן שמעלה תהיות האם לא היה נכון יותר לבנות בית מעט יותר קטן אבל עם אווירה הרבה יותר חזקה של בית. וילה היא עדיין בית, וההתמחות החשובה ביותר של מעצב פנים בתחום זה היא היכולת שלו למלא את המבנה הענק הזה עם תחושה ואווירה של בית. סטנדרטים גבוהים בתחום של עיצוב וילות, לא חייב למשוך אתכם לכיוון של עיצוב פנים וילות יוקרה או להזמין מעצב על שמתמחה בתחום של עיצוב וילות יוקרתיות. אתם פשוט רוצים איש מקצוע שיודע להתמודד עם חללי פנים גדולים ולהפוך אותם לבית.

מעצב פנים ללא ניסיון בתחום של עיצוב פנים של וילות יכול בהחלט לייצר לכם כמה פנינים של עיצוב ברחבי הבית, אולי אפילו עם ניחוח עם עיצוב וילות יוקרה, אבל המשימה המרכזית והחשובה ביותר בה הוא צפוי להיכשל היא המשימה להעניק לווילה שלכם תחושה של בית ולשם כך אתם זקוקים למעצב פנים בעל התמחות מיוחדת בתחום של עיצוב פנים וילות.

ניר סבן הוא מעצב פנים ותיק ומנוסה, המתמחה בתחום של השבחת נכסים ובכלל זה צבר ניסיון רב בנישה יוצאת הדופן של עיצוב וילות יוקרה. בעיצובים של סבן תוכלו למצוא שילוב יוצא דופן של חדשנות, תעוזה ואסתטיקה מוקפדת לעיצוב הווילה שלכם מעבר למה שאי פעם חלמתם. לפרטים נוספים, צרו קשר עוד היום בטלפון 054-2044444.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *