אם לא בניתם את הדירה שלכם במסגרת פרויקט יוקרה עם מפרטים יוקרתיים ועם מחירים יוקרתיים עוד יותר, סביר להניח שאתם מבינים שדירת הקבלן שאתם עומדים לקבל היא דירה שמגיעה ברמת עיצוב ואבזור שהיא לכל הפחות בינונית ואולי למטה מכך. אבל זה לא אומר שזה חייב להישאר כך. עיצוב דירה מקבלן הוא תהליך עיצוב בסיסי ושגרתי למדי, שיכול לעשות פלאים בדירה החדשה שלכם ולהפוך אותה לדירה מעוצבת בסטנדרטים הגבוהים ביותר, שלא לומר לדירת יוקרה. יחד עם זאת, את התהליך של עיצוב דירה חדשה מקבלן חשוב להתחיל כמה שיותר מוקדם.

למידע נוסף לחצו כאן

 

באיזה שלב נכון להזמין מעצב למשימת העיצוב?

ובכן, התהליך של עיצוב פנים דירה חדשה מקבלן הוא תהליך שיכול להימשך לאורך כל תקופת התנהלות הפרויקט, אבל את הייעוץ הראשוני ואולי גם את הצעדים הראשונים מול מעצב הפנים אתם רוצים לבצע עוד לפני שחתמתם על הסכם רכישה מול הקבלן. הסיבה לכך היא מאוד פשוטה: על מנת שתוכלו ליהנות מחופש מרבי בעיצוב הדירה שלכם, אתם רוצים להימנע מתשלום לקבלן עבור מטבח שלא תשתמשו בו, ריצוף שתחליפו, חלונות שתחליפו, דלתות שתחליפו ו… אתם כבר מבינים את העניין. אם לא תסגרו עם הקבלן את הדברים מראש, ייתכן שלאחר מכן לא תוכלו לדרוש גריעה של אלמנטים מסוימים מהמפרט הבסיסי, מה שיחייב המון עבודת פירוק לאחר קבלת הדירה, תשלום כפול על המפרט ומן הסתם גם מגבלות שתחילו על עצמכם בשל כך. על כן, לפחות את השלבים הראשונים של עיצוב דירה מקבלן אתם רוצים להזניק עוד לפני חתימה על הסכם הרכישה.

עיצוב דירה מקבלן

__עיצוב פנים דירה חדשה מקבלן

האם נדרש מעצב בעל התמחות בתחום?

התשובה היא לא. עיצוב דירה חדשה מקבלן היא משימת עיצוב סטנדרטית למדי שכל מעצב פנים צריך לדעת לעמוד בה. אם אתם בוחרים במעצב שמתקשה עם פרויקט כזה, אפשר בהחלט להניח שאותו מעצב לא יוכל להתמודד בהצלחה עם אף משימת עיצוב, שרובן נחשבות למורכבות יותר. ובכל זאת, מעצב מקצועי וכזה שיש לכם חיבור אישי איתו זה מאסט בכל בחירה שאתם עושים.

ניר סבן הוא מעצב פנים מקצועי ומנוסה, בעל ניסיון רב בניהול פרויקטים של עיצוב פנים דירה חדשה מקבלן. לא משנה באיזה שלב אתם של הפרויקט, התקשרו עוד היום לטלפון 054-2044444 ותוכלו לקבל את כל הסיוע המקצועי הנדרש לכם, גם לתכנון ועיצוב דירת החלומות שלכם בסטנדרטים שתמיד רציתם וגם בהתמודדות עם הקבלן בכל שלב של הפרויקט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *